Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejlepší Metalové kapely

17. 10. 2008

Podle nas  jsou nejlepší metalové kapely tyto: Metallica, Slipknot, Marilyn Manson, Murderdolls.

Hrají vyníkajíci metal, který je proste nej je to tak ale prece jenom metalovych kapel je mega ale mega moc kazdy posloucha neco jineho.Chceme tam dát jeste nějake jiné kapeli a nejen metal ale i rock ten je taky blizko metalu urcite tam dame takovy ty klasiky jako jsou Rammstein,AC/DC...a dalsi dame tam ukazky pisni i videj z koncertu.Snad vas nase clanky a hlavne ukazky zaujmou.                                                                                                                                                                           

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Slipknot a Marilyn Manson

(Tvoje máma, 9. 4. 2020 0:35)

Ty šou nejlepší vy zmrdi a kdo si na ně otevře hubu tak tomu jí přetáhnu přez hlavu vy vymrdaný piči bez vkusu.
(Rammstein, Nightwish a Sabaton ještě v pohodě)

What is a salutary blood pressure

(AWrockytor, 8. 10. 2018 9:51)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/ou-acheter-cialis-pas-cher/

Nej

(TH1RT3EN, 19. 1. 2012 10:45)

Podle mě nejlepší metalova kapela je AC/DC , Megadeth , Hammerfall
, Nightwish ,Gamma Ray
Mé nejoblibenější Rockové kapely - Nickelback , Fall Out Boy , Papa Roach , Rise Against , Supergrass , Wolfmother
Punkrockové kapely - Green Day , NOFX , Blink 182
A to nejlepší nakonec - System of Down , KORN , Underoath ,
Rob Zombie , Rammstein a Samozřejmně americká grungeová kapela Nirvana :)

Slipknot že je hudba? ne!

(Slipknot Fůůj, 19. 1. 2012 10:51)

Jo poslouchejte dobře Slipknot je Upe na Piču Jestli se podobá nějakému stylu tak leda stylu Hovna :)

Re: Slipknot že je hudba? ne!

(Metalistkagabikacss, 12. 8. 2018 1:41)

Heeej,laskavo si na skupinu Slipknot neotvaraj papulu ty odjeb.. sa uvedom čo vyprávaš lebo ty asi nemáš mozog more.. aby niekto zajebal,že Slipknot nie je hudba. Ty budeš asi fajne prepatý človek

Re: Slipknot že je hudba? ne!

(metal1, 14. 5. 2012 14:11)

jestli je tu nekdo na pi..,tak jsi to leda ty.slipknoti jsou ta nej nej nej nej nej nej nej skupina na svete a ja si je budu branit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dete všichni do prdele

(kurva, 2. 9. 2015 21:20)

Nejlepší je marilyn manson

Re: Slipknot že je hudba? ne!

(Kraken, 18. 1. 2014 1:11)

Tak ty si antimetalista.Právě proto že se nepodobaj žádnýmu stylu z nich dělá velikány

Re: Slipknot že je hudba? ne!

(Fantomas, 2. 9. 2015 21:23)

Hele di do prdele slipknoti sou skvělý na tebe je to asi moc tvrdá hudba to chapu není to hudba pro každýho, mojí babicce se to taky nelíbí

Re: Nej

(Ají, 25. 12. 2012 13:04)

souhlasím :)

Re: Nej

(Purgatory, 30. 12. 2012 21:02)

Že tě huba nebolí, za tu první ''metalovou'' kapelu :D

Re: Nej

(Týna, 13. 5. 2017 18:40)

Az na to, ze AC/DC NENI metal, ale rock

Re: Nej

(Týna, 13. 5. 2017 18:41)

Az na to, ze AC/DC NENI metal, ale rock

Measuring Blood Weight

(AAlbulpipt, 31. 7. 2018 3:26)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-sans-ordonnance-kine/

čím je více hudba melodičtější, tím víc má energie z druhé strany

(blackandwhitefight, 18. 6. 2012 19:11)

Poslouchám Rock n Roll docela dost dlouho a jednoznačně nejgeniálnější metalová kapela je bezpochyby Metallica! Nejlepší texty, geniální riffy , geniální melodická zpěvná linka, geniální 11. nejlepší kytarista všech dob Hammet a to vše podtrženo tím kdo to všechno vymýšlí se špičkovým hlasem Jamese Hetfielda. Nejsou žádné slabiny snad jen na živo jim to někdy nevyjde úplně geniálně a občas si někdo stěžuje na koncertech na zvuk, ale to spíš záležitost toho kde přijedou a jací jsou zvukaři a celkové podmínky pro koncertování které budou určitě v např. Rumunsku jiné než v USA. Slyšel jsem téměř co se týká metalu všechno a nikdo nemá geniálnější melodie než Metallica. Samozřejmě najdou se i takoví co se jim líbí bezduché mlácení do kytar protože na víc ti instrumentálně nemají a řvaní zpěváka protože kdyby neřval byl by téměř neposluochatelný. Hudba je byla a bude vždycky o melodii a ten kdo jí udělá nejmelodičtější ten bude na vrcholu. A Metallica se tam drží už 30 let a zatím ji nikdo neohrozil, snad jen jim občas v nějakých tvrdších písních šlapou na paty Linkin Park nebo třeba Nightwish či Evanescene což je označováno jako emo rock(je to prostě alternativní metal) , ale žádný emo rock neexistuje to jsou jen škatulky rádoby mediálních odborníků co lidi čtou a pak tomu tak začínají říkat sami podle nich. Rammsteini taky nejsou úplně out, ale ta tvrdá němčina která se nedá moc melodicky zazpívat je někdy za trest. Možná si někdo řekne on tady vyjmenoval v podstatě jen ty komerčně nejúspěšnější a co ostatní méně slavní ??? Ano situace v Metalu je taková že zbytek neumí udělat geniální melodii , někdy dobrou někdy lepší ,ale ne geniální. Geniální se poznají i např. v tom že se snaží ostatní muzikanti dělat nejrůznější cover verze kterých jsou na youtube od kapel co jsem vyjmenoval mraky. Např. Metallicu dělají špičkové světové orchestry že by i Mozart záviděl. Ted to shrnu, poslouchejte co chcete , když se někomu líbí řev a mlácení do kytary tak prosím proti gustu žádný .... :) Ale melodie bude vždycky v hudbě jakýchkoliv žánrů nejvýš a nic v hudbě není ani nebude nad ní . Ten kdo ji má v hlavě a slyší ji a umí ji zaznamenat na hudební nástroj nebo i třeba počítač je skladatel a podle toho jak bude ta melodie melodická tak se bud chytí nebo nechytí . Hudba je energie z druhé strany z vyšších sfér a čím je melodičtější ,tím více! Ať žije Rock n Roll :) http://www.youtube.com/watch?v=lOJYT79Pfj8

Re: Megadeth má ó 100% geniálnější hudbu jak Metallica

(Me, 31. 8. 2017 10:35)

No ale co očekávat od těch "popíků" Metallica

=O)

(Kikuše, 4. 11. 2009 17:29)

Nejlepší sou stejně Nightwish a Hammerfall =O)

Re: =O)

(Stejsky, 14. 5. 2011 17:51)

Nejlepší je Nightwish, Haloween, Accept, Hammerfall, Judas Priest, atd :D

Re: Re: =O)

(Purgatory, 30. 12. 2012 20:59)

přesně tak :)

Re: =O)

(kyklop22, 21. 8. 2011 20:55)

Nechápu jak můžeš říct že nejlepší je Nightwish, možná sou dobrý ale rozhodně ne nejlepší když tamm zpívá ženská, nic proti nim nemám ale ženský se do rocku a hlavně metalu vůbec nehodí!


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »